ZenFone serisine ait ASUS sitesinde yayımlanan WW kodlu güncelleme dosyalarının direkt indirme linklerini (full firmware) burada bulabilirsiniz.

ZenFone 2 Laser Full Firmware

Destekleyen model kodları: ZE550KL, Z00L
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.11.40.299
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.12.40.349
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.13.40.496
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.15.40.639
Lollipop Derleme Güncellemesi: V1.16.40.763

ZenFone Zoom Full Firmware

Destekleyen model kodları: ZX551ML, ZX550ML, Z00XS
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.23.40.38

ZenFone 2 Full Firmware

Destekleyen model kodları: ZE551ML, Z00AD, Z00ADA, Z00ADB, Z00ADC
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.12.40.9
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.12.40.11
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.13.40.13
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.14.40.19
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.15.40.10
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.15.40.13
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.17.40.12
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.18
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.20
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.22
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.20.40.97
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.20.40.160

ZenFone 2 Full Firmware

Destekleyen model kodları: ZE550ML, Z008B, Z008C, Z008D
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.12.40.9
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.12.40.11
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.13.40.11
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.14.40.17
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.15.40.11
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.15.40.13
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.17.40.6
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.12
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.13
Lollipop Derleme Güncellemesi: V2.19.40.23

ZenFone 2 Full Firmware

Destekleyen model kodları: ZE550CL, Z00D
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.4.3
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.5.30
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.5.61
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.5.64
Lollipop Derleme Güncellemesi: V12.16.5.70

ZenFone C Full Firmware

Destekleyen model kodları: ZC451CG, Z007
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.88
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.119
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.11.40.124

ZenFone 4 Full Firmware

Destekleyen model kodları: A400CG, T00I
JellyBean Derleme Güncellemesi: V4.3.11
KitKat Derleme Güncellemesi: V6.5.30
KitKat Derleme Güncellemesi: V6.5.32
KitKat Derleme Güncellemesi: V6.5.35
KitKat Derleme Güncellemesi: V6.6.3
Lollipop Derleme Güncellemesi: V7.3.3
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi: V6.6.3
Lollipop'tan KitKat'a versiyon düşürme ile ilgili açıklama için buraya tıklayın

ZenFone 4 Full Firmware

Destekleyen model kodları: A450CG, T00Q
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.1.1
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.2.3
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.3.4
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.4.0
KitKat Derleme Güncellemesi: V4.5.1
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi: V9.9.10
Lollipop Derleme Güncellemesi: V5.3.5
Lollipop'tan KitKat'a versiyon düşürme ile ilgili açıklama için buraya tıklayın

ZenFone 5 Full Firmware

Destekleyen model kodları: A500CG, A501CG, T00F, T00J
JellyBean Derleme Güncellemesi: V1.18.40.10
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.19.40.18
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.20.40.13
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.30
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.44
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.22.40.53
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.22.40.54
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.23.40.52
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi – 1. parça: V5.3.3.3
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi – 2. parça: V5.2.2.2
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.23.40.60
Lollipop Derleme Güncellemesi: 3.24.40.78
Lollipop Derleme Güncellemesi: 3.24.40.87
Lollipop'tan KitKat'a versiyon düşürme ile ilgili açıklama için buraya tıklayın
Bu açıklamayı bizzat Asus’tan görün: 1. parça | 2. parça

ZenFone 5 Lite Full Firmware 

Destekleyen model kodları: A502CG, A501CG, T00K
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.29
KitKat Derleme Güncelleme: V2.22.40.61

ZenFone 6 Full Firmware

Destekleyen model kodları: A600CG, A601CG, T00G, Z002
JellyBean Derleme Güncellemesi: V1.18.40.12
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.19.40.18
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.20.40.11
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.29
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.21.40.39
KitKat Derleme Güncellemesi: V2.20.40.44
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.23.40.52
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi – 1. parça V6.3.3.3
Lollipop’tan KitKat’a versiyon düşürme güncellemesi – 2. parça: V6.2.2.2
Lollipop Derleme Güncellemesi: V3.23.40.60
Lollipop Derleme Güncellemesi: 3.24.40.78
Lollipop Derleme Güncellemesi: 3.24.40.87


Kaynak:  için Tıklayınız

Yorum Gönderme

 
Top