Güncelleme Dosyasını İndirme ve Kurma


1- Buradan yazılım dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Not: Yükleme için 2GB alana ihtiyacınız vardır.

2-İndirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak çalıştırınız.

3-Programı çalıştırdığınızda karşınıza kurulum ekranı gelecektir. Yeşil bant içerisinde kalan alanı değiştirmeden kurulumu "Install" butonuna basarak başlatınız.Lütfen kurulum tamamlana kadar bekleyiniz!

4-Program kurulurken driver yükleme uyarısı çıkacaktır. Program kurulumu tamamlandıktan sonra, driver kurulu uyarısı gelecektir. Lütfen "Bu sürücü yazılımını yine de yükle" seçeneğini seçiniz.5-"Exit" Butonuna tıklayarak driver kurulumunu tamamlayabilirsiniz.
Programın Çalıştırılması6-Lütfen telefonunuzu güç tuşuna basarak kapatınız.
USB kablosunun telefonunuza takılı olmadığından emin olunuz.7-Kurulum sonrasında program otomatik olarak açılacaktır. Ayrıca, kısayol da masaüstünüzden ulaşabilirsiniz. Güncelleme için aşağıdaki adımları lütfen izleyiniz.
"CheckSWVer" seçeneğinde bulunan tik işaretini kaldırınız.
"Download" butonuna tıklayın
USB kablo aracılığıyla, telefonunuzu kapalı konumdayken bilgisayarınıza bağlayın.8-Telefonunuzu bağladıktan sonra işletim sisteminiz driverları yüklemeye çalışacaktır. Bu işlem yaklaşık 3 dakika kadar sürmektedir.9-Bu işlem bittikten sonra telefonunuzu USB kablodan çıkartıp tekrar taktığınızda yazılım yükleme işlemi başlayacaktır.10-Sarı çubuk %100 olup aşağıdaki resimdeki "OK" işaretini görünceye kadar bekleyiniz.
Discovery 4 GB modelinize 4.2 JellyBean yazılımı İÇİN TIKLAYINIZ

Discovery 16 GB modelinize 4.2 JellyBean yazılımı İÇİN TIKLAYINIZ

Discovery 16 GB modelinize 4.4 KitKat yazılımı İÇİN TIKLAYINIZ


Yorum Gönder

 
Top