Bilinmeyen Kaynakları Enable

(Ayarlar - Menü - Uygulamalar - Bilinmeyen Kaynaklar) USB hata ayıklama
(Menü - Ayarlar - Uygulamalar - Geliştirme - USB hata ayıklama) Xperia X10

Xperia X10 Flash Tool  İÇİN TIKLAYINIZ


1) FlashTool başlatın
[Xperia X10 PC'nize bağlı olmadığından emin olun]
Çift tıklatarak FlashTool başlatın X10FlashTool.exe dosyaları ayıkladığınız klasörde. Sonra üst soldaki 'Flash' düğmesine basın.2) Çekirdek Düşürme

Vurgulayın 'aZuZu - Çekirdek Düşürme' ve Firmware İçerik altında, 'loader.sin' vurgulanır emin olun. Tamam'a tıklayın.3) yakışıklı takın

Aşağıdaki talimatlar uyarınca, senin yakışıklı aşağı desteklenmektedir emin olun. Sonra USB kablosunu takarak iken yakışıklı üzerinde 'Geri' düğmesini basılı tutun.
4) Yanıp sönen süreci

Yakışıklı sonra parladı olacak ve aşağıda görüldüğü gibi bir çıktı görmelisiniz. USB kablosunu çıkarın ama FlashTool çalışmasını sağlamak.
5) Kök cihazı

Şimdi Xperia X10 ayırın (FlashTool çalışmasını sağlamak). Cihazdaki güç ve en kısa sürede titreşim hissediyorum gibi, USB aracılığıyla X10 yeniden bağlayın. Aşağıdaki 1 numara belirtildiği gibi sonra çıkış görürsünüz.

Bu basın Kök düğmesine tamamlandıktan sonra (aşağıdaki resimde sayısı 2 ile gösterilir).Cihaz köklü sonra aşağıda başına çıktıyı göreceksiniz. Daha sonra yeniden başlayacaktır telefonu olarak bağlı olan telefonu tutun.Eğer X10 bağlandığında mesajlar gördükten sonra, ahizeyi ayırın ve 30 saniye için pili çıkarın.
6) Çekirdek Yükseltme

Şimdi çekirdek yükseltmek, böylece FlashTool sol üst kısmındaki 'Flash' düğmesine basmanız gerekir. Alt firmware ve OK tuşuna basın.Mesajı X10 tekrar gelecektir bağlamak. X10 sonra geri düğmesi USB üzerinden PC'nize bağlayın tutarken, kapalı olduğundan emin olun.FlashTool sonra yanıp sönen süreci tamamlayacağız ve gördüğünüzde size aşağıda çıkışı Xperia X10 USB kablosunu ve güç kaldırabilirsiniz.
7) Başarı!

Eğer FlashTool bağlayın yine aşağıda mesajı görürsünüz. Tebrikler, telefonunuz artık köklü olmalıdır.KAYNAK:İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Gönder

 
Top