LiveSuit İÇİN TIKLAYINIZ isimli dosyayı ve cihazınıza ait en güncel rom dosyasını indirin. ( açılan pencerede Driver İndirme Merkezinden tabletinizi seçin. Başlata basın açılan Driver ve Windows 8 Yükseltme Kılavuzu sayfasından öncelikle LiveSuit.rar dosyasını ve ardından en son tarihli rar dosyasını indirin.Programı açtığınızda Select Img kısmına tıklayın ve indirdiğiniz .img uzantılı dosyayı seçin. Yes seçeneğine tıklayın. Bu dosyayı Probook resmi sitesinde bulabilirsiniz.

Daha sonra cihazınızı başta belirttiğimiz gibi bilgisayara takın. Ses açma (VOL+) tuşuna basılı tutarak Tablet pc’yi bilgisayara Usb kablosu ile bağlayacaksınız..Ses tuşuna basılı olarak USB Kabloyu takmanız 3-4 saniye civarında olacaktır. Daha sonra power yani Güç düğmesine 6-7 kez hızlı hızlı basıp bırakın. Eğer cihazınız açılırsa, kapatın ve aynı işlemi tekrar deneyin. LiveSuit tabletinizi tanıyacaktır. Ve size devam etmenizle ilgili bir soru soracak. Yes dedikten sonra tekrar Yes diyoruz.

Cihazınıza güncelleme başarılı bir şekilde yüklendiğinde aşağıdaki pencereyi görürsünüz. Yes seçeneğine tıklayın ve tabletinizin usb bağlantısını kesebilirsiniz.

Power tuşuna yaklaşık 7 8 saniye basılı tutun daha sonra ardından 1 dakika kadar açılmasını bekleyin ana ekran ile karşılaştığınızda güncellemeniz başarılı olmuş demektir. Eğer güncelleme işlemi olmamışsa aynı adımları baştan tekrar deneyiniz.
Güncelleme esnasında NetSnyc ve Exit tuşları çalışmaz.
Tabletinizi yanlızca kapalı iken güncelleyebilirsiniz.


Tüm PRO2000 Probook Tablet Yazılım Nasıl Yazılım Yüklenir İÇİN TIKLAYINIZTüm PRO2000 Probook Tablet Yazılımı  İÇİN TIKLAYINIZ


Tüm PRO2000 Probook Tablet Yazılımı İndirme Resimli Anlatım


Yorum Gönder

 
Top