Gerekli sürücü ve yazılımları indirme

LG Flash Tool yazılımını İÇİN TIKLAYINIZ ve ZIP dosyayı bir yere açın.

LG telefon için gerekli sürücüyü (driver) İÇİN TIKLAYINIZ ve çalıştırarak yüklemeyi tamamlayın. Eğer daha önce LG PC Suite yazılımını yüklemiş iseniz burayı atlayabilirsiniz.

Yüklemek istediğiniz LG ROM’u indirin. Eğer orijinal güncel LG ROM yüklemek isterseniz
İÇİN TIKLAYINIZ Firmware (.kdz uzantılı) dosyasını LG Flashtool 2014 açtığınız kılasör içine indirin veya taşıyın. (ZIP li ise oraya açın – Sonu .kdz ile biten dosya olmalıdır)

Telefonu hazırlama

Telefonu güç düğmesinden kapatın. USB bağlantı kablosunu bilgisayara bağlayın ama öbür ucunu telefona takmayın henüz. Telefon kapalıyken üst ses açma düğmesine basılı tutarken USB kablosunu takın. Telefon Firmware Update – Download moda geçecektir.


FlashTool yazılımını açtığınız kılasöre girip LGFlashTool2014.exe uygulamasını çalıştırın. Eğer çalışmazsa bilgisayarınızda Visual C++ Runtime Library eksiktir. Onu da buraya tıklayıp indirin ve kurun.

Aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Select Type, Reset time ve PhoneMode seçeneklerini aşağıdaki gibi ayarlayın.Select KDZ file bölümünde sağındaki dosya simgesine dokunup indirdiğimiz firmware .kdz dosyasını seçin.

Aşağıdaki pencere açılacaktır.

START butonuna tıklayıp devam edin.

Sonrasında aşağıdaki gibi açılan pencerede Republic of Korea ve hangi ülkenin romunu yüklüyorsak onu seçelim ve OK tıklayın. Veya açıldığı şekliyle OK tıklayın. Seçimin önemi yoktur.Sonrasında açılan pencerede firmware %100′ kadar yüklenirken bekleyin.


Yorum Gönder

 
Top