1.Adım indirdiğiniz dosyayı açalım, kurulum otomatik olarak başlayacaktır. Install butonuna basıp kurulumun tamamlanmasını bekleyiniz.

2.Adım kurulum aşamasında aşşağıdaki resimdeki gibi bir uyarı alabilirsiniz. Bu uyarıya ” bu sürücü yazılımını yine de yükle ” seçeneğini seçiniz.

3.adım gelen uyarı kısmında ” exit ” butonuna basarak kurulumu tamamlayanızı.

Kurulum aşaması burada son bulmaktadır şimdi sıra programı çalıştırma kısmına geldi. Telefonunuz açık ise power (güç) tuşuna basarak telefonu kapalı konuma getirin, gerekirse bataryayı söküp 10-15 sn sonra tekrar bağlayın. Bu aşamaya kadar usb kablosunun telefon ile bağlantısı olmaması gerekiyor eğer telefon usb kablosu ile bilgisayara bağlı ise bağlantıyı koparın.


Yukarıda resimde göründüğü gibi options kısmından ” CheckSWVer ” seçeneğindeki tik işaretini kaldırın. Daha sonra Download butonuna basın daha sonra telefon kapalı konumdayken usb kablosu ile telefonu bilgisayara bağlayın


Telefonu bilgisayara bağladığınız’da yukarıdaki gibi bir hata mesajı alabilirsiniz.Driver yükleme işlemi 1-3 dakika arasında değişmektedir bu kurulum bittiğinde usb kablosunu telefondan çıkartıp tekrar taktığınız zaman yazılım otomatik olarak yüklenmeye başlayacaktır.

Resimdede görüldüğü gibi sol kısımda telefona ait bilgiler geliyor ve aşşağıda sarı renkle gösterilen yerde ise telefonunuza yazılım yükleme durumu görülüyor bu kısım %100 olana kadar bağlantıyı kesmeyiniz.


Son olarak bu ok işaretini gördüğünüz’de yazılım işlemi sorunsuz bir şekilde bitmiştir usb kablosunu çıkartabilirsiniz. Telefonunuz kapanıp açılacaktır daha sonra ilk aldığınız güne dönmüş olacaktır. Dil, saat vb ayarları yaptıktan sonra telefonunuzu kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda alt kısımda bulunan yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz…


Discovery 4 GB modelinize 4.2 JellyBean  İçin TıklayınızDiscovery 16 GB modelinize 4.2 JellyBean   İçin TıklayınızDiscovery 16 GB modelinize 4.4 KitKat   İçin Tıklayınız
Yorum Gönder

 
Top