PC'ye Android cihazı bağlamadan önce emin olun "USB hata ayıklama" etkin 

1) USB kablosu ile PC'ye Android cihazı bağlayın . Cihaz kabul edildiğinde USB simgesi durum çubuğunda görünecektir. Eğer bir an için, lütfen bekleyin bu ilk defa kullanıyorsanız, Windows otomatik olarak gerekli sürücüleri kuracaktır.

Android cihazınız bağlandıktan sonra 2), "USB bağlandı" konulu bildirim çubuğu ve musluk aşağı çekin . Android cihazınız sonra telefonunuz ve bilgisayarınız arasında dosya "Connet USB Depolama" ya da "Dağı" SD kart istiyorsanız ve kopyalama durumunda. Soracaktır ya da "Montaj" "USB Depolama bağlayın" üzerine dokunun için anılarınızı ve SD kart bağlamak için PC.

Hayır USB Yığın Depolama seçeneği

Bazı Android telefonlar için "USB yığın depolama" etkin değil ve sadece "MTP Depolama" ya da "USB Media Aygıt" yerine sağlanmaktadır. Bu durumda, "USB yığın depolama" etkinleştirmek için ayarları bulmaya çalışın lütfen. Muhtemelen seçenekler:

Uygulamalar> Ayarlar> Uygulamalar> USB Ayarları> Yığın depolama.
Ayarlar -> Depolama -> Menü Düğmesi -> USB Ayarları.
Ayarlar -> Kablosuz ve Ağlar -> USB Yardımcı Programlar -> "Bağlan Depolama PC'ye"3) Şimdi başarıyla PC'ye Android cihazı bağladınız. Veri kurtarma işlemini başlatmak için hazırız.


Yorum Gönder

 
Top