NOT: Telefonunuzun Bataryası %50 üzerinde olsun. telefona yazılım yüklerken elinizde olmasın bi yere bırakın usb bağlantısı koparsa sorun çıkabilir. telefon açılıncaya kadar ellemeyin. ilk açılış biraz uzun sürecektir. sabırla bekleyiniz.

Adım 1: Kitkat 4.4.2 V10L 16GB/32GB KDZ Uzantılı Yazılımı Bulup indirin Kitkat mı lollipopmu ?

Adım 2: Aşağıdaki Linklerden Gerekli Dosyaları indirelim ve bilgisayarımıza kuralım.

LG Flash Tool 2014  İçin Tıklayınız


LG G3 D855 USB Sürücüsü   İçin Tıklayınız

Lollipop 5.0 V20H 16GB   İçin Tıklayınız

Lollipop 5.0 V20H 32GB   İçin Tıklayınız

Arapca Lollipop 5.0 V20İ 16GB/32GB   İçin TıklayınızAdım 3: KDZ Dosyasını indirdiniz. Usb sürücüsünü kurdunuz. lg flash tool masaüstüne çıkardınız. şimdi "LGFlashTool2014.exe" Dosyasını çalıştıralım.Adım 4: USB Kabloyu Bilgisayara Takın Telefonu Download Moda Alalın Ses Yükseltme Tuşuna Basılı Tutun ve USB Kablosunu Telefona bağlayın. Download Modu açılınca elinizi tuştan çekin. telefonu zemine bırakın.
Adım 5: Yukarıdaki resimde olduğu gibi Klasör Simgesine Tıklayalım.Adım 6: Açılan Pencerede indirğiğimiz .kdz dosyasını seçip Aç diyelim.Adım 7: Yukardaki resimdeki ekrana geldiyseniz. Telefonu sıfırlamıcaksanız. "Normal Flash" Herşeyin silinmesini istiyorsanız "CSE Flash" Tıklayın.Adım 8: Yukardaki Ekran Gelince "START" Butonuna Basın.Adım 9: Country: Different Country, Language: Turkish Seçin. ve OK Butonuna Basın.Adım 10: Yukardaki ekranda olduğu gibi işlemler sürer %100 Olunca telefon birazdaha kalır. bekleyin. eğer bu ekran sırasında hata verirse "RETRY" butonuna tıklayın. o da olmazsa telefonu çıkarıp açıp kapatın bu işlemleri baştan yapın. LG sürücüsünü kurduğunuzdan emin olun.
Yorum Gönder

 
Top